Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą informatyczną. Specjalizujemy się w rozwoju kompleksowych systemów informatycznych w zaawansowanych narzędziach technologicznych i nowoczesnych metodykach ich tworzenia.

Od ponad 15 lat dostarczamy dedykowane rozwiązania dla krajowych oraz międzynarodowych operatorów logistycznych działających na polskim rynku. Wielu z nich nadal z powodzeniem wykorzystuje nasze rozwiązania informatyczne, systematycznie rozwijane i dostosowywane do zmieniających się warunków ekonomicznych, gospodarczych a ponad wszystko stale rosnących oczekiwań klientów końcowych.

Projektowane i wdrażane przez nas rozwiązania niejednokrotnie stanowiły istotny kamień milowy w transformacji rynku dostaw w obliczu postępującej rzeczywistości cyfrowej. Nasz doświadczony zespół na przestrzeni ostatnich dwóch dekad, miał okazję realnie wpływać zarówno na sam rozwój technologiczny branży kurierskiej jak i jego tempo tak w kontekście operacyjnym obsługiwanych przedsiębiorstw jak i obsługi odbiorców usług kurierskich.

W związku z prowadzonym obecnie naborem na stanowisko Programisty Java (Java Mid Software Developer) poszukujemy ambitnych, proaktywnych, gotowych do nowych wyzwań i rozwoju,


DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Pracuj w dynamicznie rozwijającej
się spółce z polskim kapitałem

Projektuj i rozwijaj nowoczesne rozwiązania
dla liderów sektora logistyki i transportu

Poszerzaj wiedzę, kompetencje i rozwijaj
się pod okiem doświadczonych ekspertów

Osiągaj cele zachowując równowagę
między pracą a życiem prywatnym

Zapewnij sobie elastyczne warunki pracy

Zyskaj pakiet świadczeń socjalnych
(opieka medyczna, karnet sportowy, szkolenia)

PROCES REKRUTACJI

 • Analiza
  CV
 • Telefoniczny
  wywiad
  z konsultantem
  ds. rekrutacji
 • Spotkanie
  weryfikujące
  wymaganą wiedzę
  i kompetencje
  (on-line)
 • Zadanie
  rekrutacyjne
 • Informacja
  zwrotna

AKTUALNOŚCI - Bądź na bieżąco

Wpływ pandemii na globalne połączenia

Pomimo pandemii, poziom połączeń nie będzie niższy niż w latach 2008-2009, kiedy na świecie był globalny kryzys finansowy. Przepływy handlowe i kapitałowe wracają już do stanu z początku 2020 r. 

Perspektywy rozwoju transportu drogowego w Polsce w latach 2020-2030

PwC, na zaproszenie Związku Pracodawców Transport i Logistyka Polska przygotował raport, którego celem jest podsumowanie przewidywanych kierunków rozwoju polskiej branży transportu drogowego rzeczy na przestrzeni najbliższych 10 lat.

Logistyka 2040: trzy scenariusze przyszłości

Świat, w którym wszechobecna technologia rozwiązała wszystkie bieżące problemy, świat zerowego wzrostu lub świat bez wystarczającej współpracy międzynarodowej. Oto scenariusze przyszłości nakreślone w nowym raporcie „Logistyka 2040” opublikowanym przez FM Logistic CE przy współpracy z ekspertami specjalizującymi się w foresighcie strategicznym z firmy 4CF. Raport zachęca do dyskusji związanej z rozważaniami na temat przyszłości logistyki i jej roli w gospodarce Europy na przestrzeni 20 lat.