Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą informatyczną.

Od ponad 15 lat dostarczamy dedykowane rozwiązania dla krajowych oraz międzynarodowych operatorów logistycznych działających na polskim rynku.

Wielu z nich nadal z powodzeniem wykorzystuje nasze rozwiązania informatyczne, systematycznie rozwijane i dostosowywane do zmieniających się warunków ekonomicznych, gospodarczych a ponad wszystko stale rosnących oczekiwań klientów końcowych.

Specjalizujemy się w rozwoju kompleksowych systemów informatycznych w zaawansowanych narzędziach technologicznych i nowoczesnych metodykach ich tworzenia.

Projektowane i wdrażane przez nas rozwiązania niejednokrotnie stanowiły istotny kamień milowy w transformacji rynku dostaw w obliczu postępującej rzeczywistości cyfrowej.

Nasz doświadczony zespół na przestrzeni ostatnich dwóch dekad, miał okazję realnie wpływać zarówno na sam rozwój technologiczny branży kurierskiej jak i jego tempo tak w kontekście operacyjnym obsługiwanych przedsiębiorstw jak i obsługi odbiorców usług kurierskich.

Zobacz bieżące oferty

Poszukujemy ambitnych, proaktywnych, gotowych do nowych wyzwań i rozwoju współpracowników.
Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu.

W związku z prowadzonym obecnie naborem na stanowisko Starszego Programisty Aplikacji Webowych (Senior Web Developer) poszukujemy...

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą informatyczną. Specjalizujemy się w rozwoju kompleksowych systemów informatycznych w zaawansowanych narzędziach technologicznych i nowoczesnych metodykach ich tworzenia. Oferujemy udział w ciekawych i ambitnych projektach przy stałym wsparciu doświadczonych pracowników oraz możliwość rozwoju zawodowego w przyjaznej atmosferze sprzyjającej osiąganiu celów.

Pracuj w dynamicznie rozwijającej się spółce z polskim kapitałem

Projektuj i rozwijaj nowoczesne rozwiązania dla liderów sektora logistyki i transportu

Poszerzaj wiedzę, kompetencje i rozwijaj się pod okiem doświadczonych ekspertów

Osiągaj cele zachowując równowagę między pracą a życiem prywatnym

Zapewnij sobie elastyczne warunki pracy

Zyskaj pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, karnet sportowy, szkolenia)

Jak przebiega proces rekrutacji?

AKTUALNOŚCI
Bądź na bieżąco

Dostarczając dedykowane rozwiązania IT dla dystrybucji, logistyki i transportu, Omecon dba o wysoki poziom ich bezpieczeństwa, skalowalności oraz elastyczności. Skalowalność oprogramowania zapewnia wsparcie procesom operacyjnym o zmiennej skali zaś elastyczność umożliwia wykorzystanie go w kontekście zróżnicowanych, krytycznych dla biznesu procesów wymagających przetwarzania dużych ilości danych w czasie zbliżonym do rzeczywistego.

Istotą logistyki rynku farmaceutycznego jest norma DPD określająca zasady bezpieczeństwa w zakresie przyjmowania, magazynowania i organizacji transportu. Zgodnie z nią, produkty higieniczno-lecznicze powinny mieć zagwarantowaną między innymi: wysoką i niezmienną jakość usług logistycznych oraz jednakowe parametry na każdym etapie ich obrotu (od produkcji po dystrybucję).

Dzisiaj i nie tylko, w podziękowaniu za codzienne zmagania w walce z czasem i przeciwnościami losu, w uznaniu dla nieocenionej roli w tworzeniu niezachwianej logistyki i łańcucha dostaw oraz zasług w budowaniu i rozwoju polskiej gospodarki, wszystkim Kurierom i Przewoźnikom składamy najserdeczniejsze życzenia.