Zaawansowane rozwiązania dla branży Logistycznej

O nas

Firma Omecon sp. z o.o. jest spółką specjalizującą się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań dla branży logistycznej dla dużych jak i małych przedsiębiorstw krajowych i międzynarodowych. Nasze oprogramowanie jest dziełem zespołu specjalistów o wieloletnim doświadczeniu na rynku logistycznym.

Obsługa Klienta

Moduł pozwala na wystawienie zgłoszenia do operatora celem odebrania przygotowanej przesyłki ze wskazanej lokalizacji w określonym czasie.

System magazynowy

System magazynowy, którego zadaniem jest obsługa wszystkich etapów procesu logistycznego, który ma miejsce pomiędzy nadaniem przesyłki z dowolnej lokalizacji i jej doręczeniem do dowolnego adresata.

Optymalizacja tras

Moduł zintegrowany jest z systemem GIS, którego wsparcie pozwala na dynamiczne przeliczanie tras i ich optymalizację pod kątem efektywności, planowanie stref obsługiwanych przez terenowe zespoły kierowców, zapewniając największą wydajność i szybkość obsługi.

Rozwiązania mobilne dla przewoźników

To mobilny system przewoźnika. Głównym zadaniem systemu jest komunikowanie w czasie rzeczywistym dyspozytora organizacji logistycznej z przebywającymi w terenie Przewoźnikami za pośrednictwem przenośnych terminali.

Zobacz więcej naszych modułów.

Omecon sp. z o.o.

01-497 Warszawa
ul. Zeusa 47 lok. U1
NIP: 5252599720
KRS: 0000530990